www.kosarkarski-trenerji.com

Untitled Document

Na listo mentorjev se lahko vpišete, če izpolnjujete pogoje in pošljete mail na info@kosarkarski-trenerji.com

Untitled Document

TRENERJI VPISANI NA LISTO MENTORJEV

 

Aleksander SEKULIČ Življenjepis
preberi

Coach Assistant:
2004-2005: Geoplin Slovan Ljubljana
2005-2006: Geoplin Slovan Ljubljana
-------------------------------------------------------------------------------
Head Coach:
2006-2007: Geoplin Slovan Ljubljana (1A), started the season as a Coach Assistant, in Dec.'06 promoted to a Head Coach
2007-2008: Geoplin Slovan Ljubljana (1A), left in Jan.'08
2008-2009: Triglav Kranj (1B)
2009-2010: Luka Koper (Telemach League)
-------------------------------------------------------------------------------
Coach Assistant:
2010-2011: Krka Novo Mesto (Telemach League)
-------------------------------------------------------------------------------
Head Coach:
2011-2012: Krka Novo Mesto (Telemach League), started the season as a Coach Assistant, in Dec.'11 promoted to a Head Coach
2012-2013: Krka Novo Mesto (Telemach League), left in Feb.'13
2013-2014: Krka Novo Mesto (Telemach League)
2015-2016: LTH Castings Skofja Loka (Telemach League)
------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Slovenian League Finalist -05, 06
Coach Assistant: Slovenian League All-Star Game -06, 11
Slovenian League Regular Season Champion -06, 11, 12
Coach Assistant: Slovenian U20 National Team -06
Coach Assistant: Slovenian National Team -07-08, 11, 13
Slovenian League Semifinals -07
European Championships in Spain -07
Head Coach: Slovenian U18 National Team -10, 15
Head Coach: Slovenian National Team -10
World Championships in Turkey -10
European Championships U18 in Vilnius (Lithuania) -10
Slovenian Supercup Winner -11, 12
Adriatic League Semifinals -11
EuroChallenge Champion -11
European Championships in Lithuania -11
Slovenian League Champion -11, 12
Head Coach: Slovenian League All-Star Game -12
Slovenian Cup Finalist -12
Eurobasket.com All-Slovenian League Coach of the Year -12
Slovenian Cup Semifinals -13
European Championships in Slovenia -13
European Championships U18 Division B in Oberwart (Austria) -15 (Bronze)

  Kontakt

Aleš PIPAN Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Aleš SILA Življenjepis
preberi

KOT IGRALEC:

- 1993 -1995 KK KRAŠKI ZIDAR 1.SKL

- 1995 - 1997 KK UNION OLIMPIJA mladi 1.b SKL

- 1997 - 1998 - KK KRAŠKI ZIDAR 1.SKL

- 1998 - 1999 - KK BEŽIGRAD 1.b SKL

- 2000 - 2001 - KK AJDOVŠČINA 2.SKL

- 2003 - 2005 - KK VRHNIKA 3. SKL, 2. SKL

 

KOT TRENER:

- 1997 - šola košarke OŠ Vič (KK UNION OLIMPIJA)

- 1998 - 2003 - šola košarke OŠ Savsko naselje ( KK BEŽIGRAD) + mlajši pionirji KK Bežigrad/KK Parklji

- 2003 - 2016 - šola košarke OŠ Vižmarje Brod (KK Parklji) + U9, U11b in U13b KK Parklji

 

Kot trener, ki se celotno kariero ukvarjam le z najmlajšimi, si štejem med največje dosežke to, da je veliko število igralcev, ki je začelo svojo športno pot v moji košarkarski šoli, še vedno tako ali drugače povezano s košarko. Nekateri so uspeli na najvišjem nivoju (Čebašek, brata Murić), drugi še vedno aktivno sodelujejo v košarki kot igralci v nižjih kakovostnih rangih, kot trenerji, sodniki, zapisnikarji.

  Kontakt

Blaž BERGANT Življenjepis
preberi

Klubi:

2000 - 2007 ŽKD Ježica Ljubljana

2008 - 2010 KK Luka Koper

2012 - 2015 KK Zlatorog Laško

2015 - 2016 KK Union Olimpija

2016 KK Zagorje

 

KZS:

2010 - 2012 trener - inštruktor

2011 - 2013 vodja Tabora KZS v Postojni

 

Reprezentanca:

2004 pomočnik trenerja ŽU16 (EP divizija B - BIH)

2005 glavni trener ŽU16 (EP divizija B - Estonija)

2006 glavni trener ŽU16 (EP divizija B - Finska)

2007 glavni trener ŽU18 (EP divizija B - Romunija)

2007 pomočnik ženska članska reprezentanca (kvalifikacije za EP)

2009 pomočnik MU16 (EP divizija B - Portugalska)

2010 glavni trener MU14 (Sloveniaball)

2014 pomočnik MU18 (EP divizija B Bolgarija)

2015 pomočnik MU18 (EP divizija B Avstrija)

2016 pomočnik MU20 (EP divizija A Finska)

  Kontakt

Bojan HLADNIK Življenjepis
preberi

KLUBI:

1978 – 1978        TVD PARTIZAN ŠENTVID

1978 – 1980        KK OLIMPIJA

1980 – 1982        KD SLOVAN

1982 – 1984        KK ILIRIJA

1984 – 1992        ŽKK ŠENTVID

1992 – 1993        KK SAVA KRANJ

1993 – 1995        KK ILIRIJA

1995 – 2007        ŽKD PANTER ILIRIJA

2007 – 2008        ŽKD PANTER ILIRIJA + ŽKK NESO LHKE

2008 – 2010        ŽKD PANTER ILIRIJA

2010 –                ŽKD JEŽICA

 

REPREZENTANCA:

1997                      ČLANICE – pomočnik trenerja

1998                      KADETINJE – glavni trener

2004                      ČLANICE – pomočnik trenerja

 

DOSEŽKI:

1986 – 1987        3. mesto KADETINJE           ŽKK ŠENTVID

1991 – 1992        1. mesto PIONIRKE             ŽKK ŠENTVID

1992 – 1993        3. mesto MLADINKE            KK SAVA KRANJ

1993 – 1994        2. mesto MLADINKE            KK ILIRIJA

1994 – 1995        3. mesto MLADINKE            KK ILIRIJA

1995 – 1996        2. mesto KADETINJE           ŽKD ILIRIJA

1996 – 1997        2. mesto ČLANICE            ŽKD PANTER ILIRIJA

                          2. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

                          2. mesto KADETINJE         ŽKD PANTER ILIRIJA

1997 – 1998        3. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

                          1. mesto MLADINKE          ŽKD PANTER ILIRIJA

1998 – 1999        2. mesto ČLANICE            ŽKD PANTER ILIRIJA

                          2. mesto MLADINKE          ŽKD PANTER ILIRIJA

1999 – 2000        3. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

2000 – 2001        3. mesto ČLANICE            ŽKD PANTER ILIRIJA

                          3. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

                          3. mesto MLADINKE          ŽKD PANTER ILIRIJA

2001 – 2002        6. mesto ČLANICE EWWL  ŽKD PANTER ILIRIJA

2004 – 2005        3. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

                          3. mesto MLADINKE          ŽKD PANTER ILIRIJA

2005 – 2006        2. mesto POKAL ČLANICE  ŽKD PANTER ILIRIJA

                          3. mesto MLADINKE          ŽKD PANTER ILIRIJA

2010 – 2011        2. mesto MLADINKE          ŽKD JEŽICA

2014 – 2015        2. mesto ML. PIONIRKE     ŽKD JEŽICA

  Kontakt

Bojan LAZIĆ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Boris ZRINSKI Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Borut BESEDIČ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Borut FIJAVŽ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Dejan ČIKIĆ Življenjepis
preberi

Head Coach:
2010-2011: Helios Domzale junior team
2012-2013: Helios Domzale junior team
2013-2014: Helios Domzale U18 team
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
European Championships U16 Division B in Sarajevo (Bosnia) -08 
Slovenian U16 National Team -08
Slovenian U18 Championships Winner -11
Coach Assistant: Slovenian U18 National Team -12
European Championships U18 in Lithuania -12
Slovenian U18 Championships Champion -13
Head Coach: Slovenian U16 National Team -13-15
European Championships U16 Division B in Sarajevo (Bosnia) -13 (Semifinals)
Slovenian U18 Championships Semifinals -14
European Championships U16 Division B in Strumice (FYR Macedonia) -14
European Championships U16 Division B in Sofia (Bulgaria) -15

  Kontakt

Ernest NOVAK Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Gašper KOLMAN Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Gregor POKLEKA Življenjepis
preberi

ŠPORTNA BIOGRAFIJA:

Gregor Pokleka, rojen 14.7.1970 v Ljubljani. Po poklicu sem ekonomski tehnik, moja športna izobrazba pa je trener 1. razreda košarke, pridobljena na Fakulteti za šport v Ljubljani.. Kot desetletni fant sem se začel ukvarjati z košarko v domačem klubu KK Cerknica (mlajše kategorije in 2.SKL člani) igral sem tudi za ekipo Postojne (kadeti) Slovan (kadeti in mladinci).

Poleg košarke sem tudi tekmoval v kegljanju. Kot državni reprezentant Slovenije sem osvojil zlato medaljo na svetovnem prvenstvu v Budimpešti 93. Svojo športno nadarjenost sem preusmeril v poklic trenerja košarke in še danes poskušam slediti svojim zastavljenim ciljem.

Kot košarkarski trener sem deloval v KK Fragmat Cerknica, KK Logatec(člani) in KK Kraški Zidar(člani) kjer sem bil pomočnik trenerju Zoranu Martiču.Kot prvi trener v 1 ligi KK Koper. Nato pa še v  KD Postojni.

V KK Fragmat Cerknica sem najprej vodil mlajše kategorije (pionirje, kadete, mladince), kjer sem leta 2000 osvojil 2. mesto na Pionirskem Festivalu.

Leta 2002 pa sem osvojil naslov državnih prvakov Pionirskega festivala.

Od takrat naprej pa delam izključno kot članski trener v KK Fragmatu v 1. B SKL , KK Koper 1 A in KK Misel Postojnska jama s katero sem v sezoni 2007/08 osvojil 1. mesto in jih pripeljal v najvišji rang tekmovanja 1A.

Poleg tega pa sem vrsto let sodeloval kot strokovni sodelavec KZS-a pri selekcioniranju igralcev mlajših kategorij v državno reprezentanco.

Od leta 2011-2014 sem bil športni direktor KK Cerknica.

Sem pa tudi član strokovnega sveta pri Košarkarski zvezi Slovenije.

 2005 pa sem bil strokovnem štabu reprezentance do 21. let, pod vodstvom Ante Perica, ki je najprej nastopala na največjem turnirju na svetu GLOBAL GAMES v DALLASU ZDA in nato še na svetovnem prvenstvu U-21 v ARGENTINI.(kot edina reprezentanca na področju bivše Jugoslavije).                                                                                    

 

  Kontakt

Husejin KAHVEDŽIĆ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Igor THALER Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Jernej VIŠNIKAR Življenjepis
preberi

Head Coach:
2010-2011: Geoplin Slovan Ljubljana junior team
2012-2013: Geoplin Slovan Ljubljana junior team
2013-2014: Geoplin Slovan Ljubljana junior team
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Head Coach: Slovenian U16 National Team -03
European Championships U16 in Spain -03
Slovenian League Regular Season Champion -06
Slovenian League Finalist -06
Slovenian U18 Championships -11 (Finalist)
Slovenian U18 Championships Semifinals -13, 14

  Kontakt

Mario PRIMORAC Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Marjan KNAVS Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Matic VIDIC Življenjepis
preberi

Achievements:
Slovenian Junior National Team -98
Slovenian Under20 National Team -99
European U20 Champion -00
Slovenian U22 National Team -01
Slovenian 1B Runner-Up -04
-------------------------------------------------------------------------------
Head Coach:
2004-2005: Parklji Bezigrad (1B)
2005-2006: Parklji Bezigrad (1B)
2006-2007: Postojnska jama Postojna (1A), hired in Dec.'06
2007-2008: TCG Mercator Skofja Loka (1A)
2008-2009: TCG Mercator Skofja Loka (Liga UPC), left in March'09

2009-10: Koš Celovec (AUT 2)

2010-12: Lastovka Domžale

2012-16: Vrhnika
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Head Coach: Slovenian U16 National Team -04
European Championships U16 in Greece -04
Coach Assistant: Slovenian U18 National Team -05
Slovenian U20 Champion -05
Head Coach: Slovenian U18 National Team -06
International Tournament in Douai U18 -06
Slovenian League U18 All-Star Game -07

  Kontakt

Miha ČOP Življenjepis
preberi

Coach Assistant: Slovenian U16 National Team -06
European Championships U16 in Jaen -06
Coach Assistant: Slovenian U18 National Team -07

  Kontakt

Milan KORDIČ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Miroslav MAJKIČ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Predrag MILOVIĆ Življenjepis
preberi

PRIJAVA ZA LICENČNI SEMINAR DOMŽALE AVGUST 2014...

  Kontakt

Radomir MIJANOVIČ Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Robert SUHOLEŽNIK Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Simon KUHAR Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Slobodan BENIĆ Življenjepis
preberi

Head Coach:
2005-2006: Rogla Atras (1A)
2006-2007: Rogla Zrece (1B)
2007-2008: Rogla Zrece (1A)
2008-2009: Slovenske Konjice (1B), hired in Nov.'08
2009-2010: Slovenske Konjice (1B)
2010-2011: Slovenske Konjice (1B)
2011-2012: Slovenske Konjice (D2)
2012-2013: Slovenske Konjice (3SKL)
2015-2016: Slovenske Konjice (2SKL)
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Slovenian Cup Semifinals -06

  Kontakt

Tihomir TABAK Življenjepis
preberiNi podatka
  Kontakt

Timo VRANEŠ Življenjepis
preberi
  • 1997/98     KK Bežigrad              U15, U17
  • 1998/99     KK Bežigrad              U15, U17
  • 1999/00     KK Bežigrad              U15, U17
  • 2000/01     KK Bežigrad              U15, U17
  • 2001/02     KK Bežigrad              ČLANI
  • 2002/03     KK Birokrat               U15, U17, U19
  • 2003/04     KK Nova Gorica         U17, U19
  • 2004/05     KK Union Olimpija     U17 (p.t.), U19 (p.t.)
  • 2005/06     KK Parklji                 trener za indiv. delo
  • 2006/07     KK Parklji                 ČLANI
  • 2007/08     /                              /
  • 2008/09     KK Pingvini Lj.           U15, U17, U19
  • 2009/10     KK Pingvini Lj.           U15, U17, U19
  • 2010/11     KK Pingvini Lj.           U15, U17, U19
  • 2011/12     KK Pingvini Lj.           U17, U19
  • 2012/13     KK Pingvini Lj.           U17, U19
  • 2013/14     KK Pingvini Lj.           U17, U19, ČLANI
  • 2014/15     KK Pingvini Lj.           U9, U17, U19, ČLANI (p.t.)
  • 2015/16     KK Ljubljana              U9, U17B, U19, ČLANI (p.t.)
  • 2016/17     KK Ljubljana              U9, U17B, U19, ČLANI (p.t.)
  Kontakt

Tomaž BERNOT Življenjepis
preberi

Head Coach:
1997-1998: Hrastnik (D2)
2003-2004: Jance (D2)
2004-2005: Jance STZ mladi Ljubljana (D3)
2005-2006: Domzale (1A) women team
2006-2007: Domzale (1A) women team
2007-2008: Koz.Afrodita (1A) women team, in July joined Odeja Skofja Loka (1A) women team
2014-2015: KK MARC Ajdovscina (2SKL)
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Slovenian Cadet Final Four -04
Slovenian U16 Final Four -05
Slovenian League U16 All-Star Game -07

  Kontakt

Tomo OREŠNIK Življenjepis
preberi

Head Coach:
2008-2009: Radovljica (D2), left in Nov.'08
2011-2012: Triglav Vadoli Kranj (SKL) women team
2012-2013: Triglav Vadoli Kranj (SKL) women team
2013-2014: Triglav Vadoli Kranj (SKL) women team
-------------------------------------------------------------------------------
Awards/Achievements:
Coach Assistant: Slovenian U18 National Team -09, 10
European Championships U18 in Metz (France) -09
European Championships U18 in Vilnius (Lithuania) -10
Slovenian Cup Finalist -12
Slovenian SKL Regular Season Runner-Up -12, 13, 14
Slovenian SKL Finalist -12, 13, 14
Coach Assistant: Slovenian Women National Team -12
Head Coach: Slovenian Women National Team -13-14
Head Coach: Slovenian League All-Star Game -14
Adriatic League Quarterfinals -14
Slovenian Cup Winner -14

  Kontakt